Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
1.5kmh
0 %
Sht
26 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
E shtunë, 10 Qershor, 2023

TAG

DrGerasimos Partidas

Eko Morfologjike… Pse është i rëndësishëm ky ekzaminim, flet Dr.Gerasimos Partidas (VIDEO)

Ekografia morfologjike është ekzaminimi që realizohet nëpërmjet ultratingujve. Ky shërbim ofrohet nga aparaturat më të avancuara dhe stafi i specializuar i...

Lajmet e fundit