Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drge

BLINDOHET Vlora, aksion blic, sekuestrohen armë dhe drogë

Vlora është blinduar mëngjesin e sotëm nga forcat e shumta të Policisë dhe FNSH. Mësohet se pas këtij aksioni blic është...

Lajmet e fundit