Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

dretori i policise gjirokaster

VIDEO EKSKLUZIVE / Drejtori i Policisë Gjirokastër përplas me makinë kalimtarin, largohet nga vendngjarja

Drejtori i Policisë së Gjirokastrës, Lorenc Paganika është përfshirë në një aksident të rëndë rrugor me makinën e tij dhe është larguar më pas...

Lajmet e fundit