Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

drenice

21 vite në timon dhe asnjë gjobë, rrëfehet shoferja shqiptare në Danimarkë: Në autobus dëgjoj muzikë shqip, të huajve u pëlqen

Hamideja nga Drenica punon që prej 21 vitesh shofere autobusi në Danimarkë. Ajo u shpreh tejet e lumtur sot në “Ftesë në 5” që...

Këngëtarja shqiptare krenare me vëllain e punësuar në shërbimin diplomatik

Për këngëtaren nga Drenica, Dafina Dauti, dita e sotme ishte tepër  e veçantë. Kjo për faktin se vëllai i saj Çlirimi nga...

Lajmet e fundit