Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

Drenas

Abuzimi me 16-vjeçaren në Drenas, lirohen polici dhe profesori

Ish-polici, Vesel Veseli dhe profesori Shkëlzen.Xh., të dyshuar për përdhunim të një 16 vjeçareje, nga Drenasi janë liruar përkohësisht nga organet e drejtësisë. ...

Thellohet skandali me të miturën në Drenas, edhe avokati i profesorit abuzoi me 16-vjeçaren

Thellohet skandali në Kosovë. Gjykata e Prishtinës ka caktuar 30 ditë paraburgim edhe ndaj avokatit Gazmend Halilaj, të dyshuarit të katërt në rastin e...

‘Do t’i shkoj deri në fund’, rrëfimi i dhimbshëm i nxënëses së përdhunuar nga mësuesi dhe polici në Kosovë

Të enjten ka munguar në shkollë A.G. Ajo nuk po ka guxim të ballafaqohet me bashkëmoshatarët e saj, të cilët tashmë e kanë kuptuar...

Meta merr pjesë në përurimin e shtatores së luftëtarëve të lirisë Fehmi dhe Xhevë Lladrovcit në Drenas

Presidenti Ilir Meta mori pjesë dhe përshëndeti përurimin në Drenas të shtatores së dy patriotëve e veprimtarëve të paepur në luftën çlirimtare të Kosovës,...

Qeveria e Kosovës jep lajmin e mirë për futbollin

Qeveria e Kosovës ka votuar pro që stadiumi i ri komëbtar të ndërtohet në Drenas. Kështu është hedhur poshtë edhe ideja që...

Mësuesja godet me sa fuqi ka nxënësin në klasë, fëmijët e tjerë i publikojnë videon

Mësuesja godet me sa fuqi ka nxënësin në klasë... by newsbomb-al

Theren 4 nxënës në shkollën e mesme teknike, policia arreston dy persona

Katër nxënës sot janë therur me thikë në shkollën e mesme teknike në Poklek të Drenasit në Kosovë, ka njoftuar policia kosovare. ...

Lajmet e fundit