Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

dren abazi

Rikthehet fuqishëm Dren Abazi, koncert në Tiranë (VIDEO)

Ditën e enje më datë 27 Shtator, Dren Abazi do të mbajë një koncert në Tiranë, te Amfiteatri i liqenit. Mos humbisni një...

Dren Abazi: Martohem në 2018-ën

I ftuar në emisionin Top Show ka qenë në këngëtari Dren Abazi, i cili për intervistuar për 10-vjetorin e tij në muzikë dhe të...

“Lamtumira” e Dren Abazit është tashmë në youtube (VIDEO)

Këngëtari nga Kosova Dren Abazi ka publikuar projektin e tij më të fundit muzikor. Kënga e ngarkuar në kanalin “Youtube” titullohet “Lamtumirë”...

Lajmet e fundit