Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

dreke

OPOZITA në protestë, META ia shtron për drekë në FERMËN e njohur

Ndërkohë që opozita protestonte para Parlamentit, presidenti Ilir Meta ka shtruar një drekë me Presidentin e Sllovenisë Borut Pahor. Këtë gjë...

“Dita Ndërkombëtare e të Moshuarve”, Veliaj drekë në qendrat sociale: Do të ndërtojmë 50 kënde të reja për ta

Në “Ditën Ndërkombëtarë të të Moshuarve”, Bashkia e Tiranës shtroi një drekë të veçantë në qendrat e saj sociale për të gjithë ata të...

Rama i lodhur nga fushata, ndërkohë që të zotët e shtëpisë i qajnë hallet, ai s’e lëshon byrekun nga dora

Pas fushatës në Finiq, Rama është ulur të drekojë në një familje në këtë zonë. E ndërsa të zotët e shpisë...

Basha drekë në një lokal të Tiranës me 8-të ambasadorë të vendeve të BE, merr me vete dhe politikanë të rëndësishëm

PRONONCIMI I BASHËS PAS DREKËS: Diskutuam për gjendjen politike në vend dhe bashkë me përfaqësuesit e tjerë të koalicionit opozitar, bëmë të qartë vendimin...

Politikani i rëndësishëm shqiptar ia shtron me fasule, turshi, qepë dhe raki (Foto)

Kur flasim për politikanët shqiptarë na vijnë në mendje veshjet e shtrenjta, tryeza të mbushura me pjata të dekoruara në detaje dhe luks. ...

Lajmet e fundit