Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
36 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

dreke ne durres

Nard Ndoka tregon ORGANIZATORIN e takimit të 6 krerëve të opozitës që s’janë dakord me Bashën e Kryemadhin

Dreka e sotme në Durrës e 6 liderve të partive të vogla opozitare duket se ka dhënë frytet dhe reagimet e para. ...

Lajmet e fundit