Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

dreka

Francesco Totti shijon byrekun me groshë në Tiranë, shefat lezhjanë gatuajnë për finalistët e Conference League

Prej ditësh Tirana është nën ethet e finales së madhe të Conference League. Roma dhe Feynoord do të përballen mbrëmjen e kësaj të mërkure...

SKANDAL/ Këshilli i Lartë i Prokurorisë miraton RREGULLOREN e re: Prokurori mund të pranojë ftesa për drekë/darkë nga zyrtarët e shtetit

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka miratuar një rregullore të re për standardet e etikës dhe rregullat e sjelljes së prokurorit, në mënyrë që...

Petrit Vasili sulmon ashpër ndërkombëtarët: Keni bërë hapa pas, shkoni në dreka e darka ilegale…

Ish-deputeti i LSI Petrit Vasili ka sulmuar ndërkombëtarët teksa ka analizuar situatën politike në Shqipëri. Me anë të një postimi në...

DETAJE tronditëse për vrasjen e shqiptarit në burgun grek: Autori po priste që të hante drekën

Medita greke kanë publikuar të tjera detaje lidhur me vrasjen e të burgosurit shqiptar Albert Baku. Vrasja ka ndodhur në godinën E të burgut...

Lajmet e fundit