Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

dreka ne shkollen e skraparit

‘KRYEPLAKU SHTROI NJË DREKË’! Nikolla flet për mishin e pjekur dhe rakinë në shkollën e Skraparit

E lehtë z. Deputet. Meqenëse tre nxënësit e shkollës janë të vegjël, shih me kujdes se mos dallon mësuesin. Mirëpo, një gjë duhet...

Lajmet e fundit