Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
4.6kmh
40 %
Die
25 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

drejtuiesi i bmw

Ndodh në Vlorë, dy persona ndalojnë shoferin me BMW dhe e rrahin në mes të Skelës (PAMJE NGA VENDNGJARJA)

Një 50 vjeçar ka mbetur i plagosur si pasojë e dhunës së ushtruar nga dy persona të paidentifikuar, në qytetin e Vlorës. ...

Lajmet e fundit