Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
4.6kmh
40 %
Die
25 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

drejtuesja e mjetit

Aksident në rrugën e Arbrit, drejtuesja e mjetit humb kontrollin dhe përplaset me barrierat anësore, dërgohet në spital në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në rrugën e Arbrit. Bëhet me dije se një makinë që drejtohej nga një grua, ka...

Lajmet e fundit