Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drejtuesit e prokurorive

Anita Jella kryeprokurore e Durrësit dhe Genti Xholi kryeprokuror i Apelit të Tiranë; Vendimet që mori sot KLP-ja: 4 Prokurori mbeten pa drejtues (E...

Këshilli i Lartë i Prokurorisë është mbledhur sot dhe në rend dite ka pasur disa çështje, që lidhen me ngritjen në detyrë të prokurorëve...

Lajmet e fundit