Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

drejtuesit e Prokurorisë

KLP cakton përkohësisht drejtuesit e Prokurorisë së Korçës dhe Gjirokastrës

Këshilli i Lartë i Prokurorisë, vendosi sot që Ollga Visi, të caktohet përkohësisht në krye të Prokurorisë pranë Gjykatës së Apelit Korçë, nga data...

Lajmet e fundit