Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
4.6kmh
40 %
Die
25 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

drejtuesit e policise

Zbardhen porositë e Gledis Nanos për drejtuesit e lartë të Policisë: Merrni masa menjëherë për parandalimin e ngjarjeve kriminale! Thelloni hetimet

Drejtori i Policisë së Shtetit Gledis Nano, ka zhvilluar sot një takim me drejtuesit e Drejtorive në 12 qarqe të vendit dhe me shefat...

Operacion ANTI-KORRUPSION i SPAK në Lushnjë, arrestohet kryebashkiaku i PS Fatos Tushe; Në Bashki, FNSH-ja dhe drejtues të Lartë Policie

Tre furgonë të Forcave të Ndërhyrjes së Shpejt dhe drejtues të lartë të Policisë së Shtetit kanë zbarkuar pak minuta më parë në Lushnjë....

Akuza e rëndë e ish-ministrit të Brendshëm: Drejtuesit e Policisë kanë marrë 30% të fitimeve nga droga

Ish-ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj i ftuar në “360 Gradë”, në oraneës, ka hedhur akuza të rënda në drejtim të drejtuesve të Policisë së...

Lajmet e fundit