Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

drejtuesit e PD

LISTA: 15 drejtues politikë të BASHËS dështuan të kapin OBJEKTIVIN, më dobët Shkodra, Gjirokastra… Vetëm Këlliçi dhe Agron Shehaj ‘me plus’ (EMRAT dhe REZULTATI)

Plot 15 nga 20 drejtuesit politikë të Partisë Demokratike kanë dështuar në zgjedhjet e 25 prillit, duke mos e kapur objektivin e vendosur nga...

Lajmet e fundit