Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

drejtuesit e fa

Presidenti Meta u jep gradat madhore “Gjeneral” dhe “Kundëradmiral” drejtuesve të lartë të Ushtrisë Shqiptare

"Gjeneral" dhe "Kundëradmiral" janë gradat madhore që kanë marrë sot disa nga drejtuesit më të lartë Forcave të Armatosura. Presidenti Ilir Meta ka dekretaruar...

Lajmet e fundit