Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

drejtuesit e emisioneve

Pedagogu i gazetarisë thumbon drejtuesit e emisioneve: Duhet të kujdesen që të ftuarit të mos tregojnë përralla, i dëgjojnë lart e poshtë në kafene

Gazetari dhe pedagogu i shkencave të komunikimit thumbon drejtuesit e emisioneve në vend, për të cilët thotë se duhet të jenë neutralë dhe të...

Lajmet e fundit