Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drejtues te pd

Arrestimi i drejtuesve të PD në Elbasan, reagon Basha: Raprezalje të hapura ndaj kundërshtarëve politikë! Thirrje policëve dhe prokurorëve

Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar pas arrestimit të drejtuesve të PD në qarkun e Elbasanit.  Basha u shpreh se...

Lajmet e fundit