Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

drejtues prokurorie

EMRAT/ KLP cakton drejtuesit e përkohshëm të Prokurorisë së Shkodrës dhe Kavajës

Këshilli i Lartë i Prokurorisë në mbledhjen e zhvilluar ditën e sotme ka miratuar unanimisht për dy drejtuesit e përkohshëm të Prokurorisë së Shkodrës...

Lajmet e fundit