Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
0.5kmh
20 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

drejtues politike

Rama mbledh në seli drejtuesit politikë të qarqeve, në fokus analiza e zgjedhjeve të 25 prillit

Kryeministri Edi Rama pritet që të mbledhë pasditen e sotme në selinë e Partisë Socilaiste drejtuesit politikë të 12 qarqeve. Takimi do të ketë në fokus...

Përfundon mbledhja e Kryesisë së Partisë Demokratike, debate mes Gazment Bardhit dhe drejtuesve politikë për analizën e “masakrës zgjedhore”

Ka përfunduar mbledhja e Kryesisë së Partisë Demokratike, e cila u zhvillua në selinë blu dhe zgjati mbi 2 orë e 30 minuta, ku...

Rama ndez motorrët e fushatës, mbledh drejtuesit socialistë të qarqeve, çfarë diskutohet para mbledhjes së Asamblesë së PS

Kreu I Partisë Socialiste Edi Rama ka mbledhur para pak në selinë e partisë rozë krerët politik të kësaj force politike në 12 qarqet...

Lajmet e fundit