Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drejtues i gjirokastres

Basha e zëvendësoi me Bejkon, reagon Tritan Shehu: Harron se Gjirokastra është “kockë” e fortë që të ngel në grykë!

Ish-ministri i Shëndetësisë Tritan Shehu, ka reaguar pas largimit të tij si drejtues politik i qarkut të Gjirokastrës dhe zëvendësimin me Roland Bejkon. Në një...

Lajmet e fundit