Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drejtues i bankave

Rama drejtuesve të bankave: Për ju kam vetëm fjalë të këqija, të marrësh kredi, njësoj si lindjet në maternitet

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim dhe konferencë me bankat e nivelit të dytë. Rama ka pasur kritika për bankat, teksa u ka kërkuar...

Lajmet e fundit