Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
46 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drejtorite

Nis ‘furtuna’ e SHKARKIMEVE MASIVE, 50 punonjës ikin nga DREJTORITË

Ashtu siç e kishte paralajmëruar newsbomb.al, në sektorin e Drejtorive rajonale Hekurudhore ka nisur një reformë rrënjësore me shkarkime. Thuajse 50 persona...

Struktura e re e Arta Markut, zbulohen 4 EMRAT në krye të drejtorive të rëndësishme

Prokurorja e Përgjithshme Arta Marku ka firmosur strukturën e re në organin e akuzës. Mësohet se struktura e re e Markut përbëhet nga 4...

Tjetër “furtunë” në administratë, e paralajmëron ministri i Ramës: Këto drejtori do të shkrihen, s’kanë punuar

Pas shkakrimit të 12 prefektëve në të gjitha qarqet e vendit dhe zëvendësimi i tyre brenda ditës nga vetë kryeministri Edi Rama, një tjetër...

Fshesa në administratë, zbulohen drejtoritë që shkrihen dhe ato që shpëtojnë

Fshesa ndaj parazitëve, grabitqarëve dhe listave partiake në zyrat e shtetit shqiptar është shpallur prioritet kryesor nga qeveria ‘Rama 2’, për 100 ditët e...

Lajmet e fundit