Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

drejtoria

Deklarata individuale vjetore e të ardhurave, Drejtoria e Tatimeve: Ja afati i fundit i dorëzimit

Për shumën e pagave mujore nga 130,001 lekë e më tepër tatimi është 13,000 lekë plus 23% e shumës mbi 130,000 lekë Tatimi...

Paniku i 280 udhëtarëve, REAGON Drejtoria e Përgjithshme Detare, tregon ç’ndodhi me tragetin

Pas defektit teknik që pësoi trageti Rigel I, i linjës Bari-Durrës dhe qëndrimit mes panikut të 280 udhëtarëve në det të hapur, ka reaguar...

SKEMA E TVSH/ Tatimet në ALARM: Po çregjistrohen BIZNESET (JA MASAT QË MERR DREJTORIA)

Një numër i madh bizneset po i drejtohen Qendrës Kombëtare të Biznesit për të çregjistruar apo pezulluar aktivitetin e tyre. Lajmin...

Lajmet e fundit