Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
1.5kmh
0 %
Sht
26 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
E shtunë, 10 Qershor, 2023

TAG

drejtoria rajonale

“Drejt përfundimit”, Rama poston foto nga Drejtoria Rajonale e Beratit

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me pamje nga Drejtoria Rajonale (DRSHTRR) Berat. Rama poston foto nga punime dhe shkruan se puna...

Lajmet e fundit