Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

Drejtoria Nr3 e Punëtorëve të qytetit Tiranë

Dyshime për fitues të paracaktuar në tenderin nga Bashkia Tiranë për blerjen dhe shpërndarjen e druve të zjarrit

Open Data Albania ka publikuar një tender të dyshimtë të shpallur ditët e fundit nga Drejtoria Nr.3 e Punëtorëve të qytetit Tiranë, për blerje...

Lajmet e fundit