Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

drejtoria e transportit

Ndërrimi i pronësisë së automjetit, Drejtoria e Transporteve njoftim të rëndësishëm

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor, ka njoftuar se ndërrimi i pronësisë së mjetit, tashmë nga 1 Marsi do të bëhet në...

Ristrukturim i thellë i institucionit, valë largimesh në Drejtorinë e Transportit Rrugor

Administrata e Shërbimit të Transportit Rrugor në qytetin e Fierit është përfshirë nga një valë e madhe largimesh nga puna si pasojë e ristrukturimit...

MERRNI MASA! Nis kontrolli mbi subjektet e autoriparimeve dhe transportit rrugor (GJOBAT)

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor njofton se në zbatim të Ligjit Nr.9573, datë 03.07.2006 "Për autoriparimin, shitblerjen, depozitimin e...

Lajmet e fundit