Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

drejtoria e transportit rrugor

Targat e Provës, DPSHTRR: Nga 1 shkurti me regjistër të veçantë dhe në sistem

Nga 1 shkurti, targat e Provës do të jepen me regjistër të veçantë dhe në sistem. Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve...

DETAJE: Grabiten paratë Drejtorisë së Përgjithshme të Transporteve, zbulohet shuma e madhe

Persona të maskuar kanë arritur të grabisin nën kërcënimin e armëve plot 75 milion lekë të vjetra të Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimeve të...

Lajmet e fundit