Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

drejtoria e rrugeve

Eksperti i IT paralajmëron: Nëse databza e targave ka dalë nga Drejtoria e Rrugëve, atëherë janë marrë patentat dhe shenjat e gishtave!

Gent Progni, ekspert i IT paralajmëron se nëse databaza e të dhënave ka dalë nga serverat e Drejtorisë së Rrugëve, atëherë janë marrë dhe...

Drejtoria e Rrugëve: 40 nga 100 tendera janë me rrisk të lartë korrupsioni, ja të përzgjedhurit e Open Data Albania (TABELA – LISTA)

40 në 100 tendera nga Autoriteti Rrugor Shqiptar janë të përcaktuara me “Flamur të Kuq” (red flag) nga Open Data Albnia, që do të...

Ndalohet shitja e targave ‘VIP’, Drejtoria e Rrugëve tregon cilat seri bllokohen

'Nga sot targat e këtyre serive: 001-009, 100-900, 101-909, 111-999, me çdo gërmë para - mbrapa, bllokohen në sistemin e targimit dhe ndalohet...

Lajmet e fundit