Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

Drejtoria e Pyjeve dhe Kullotave

3 kontrata qiraje për të njëjtën kullotë, fermerët nga Selenica në konflikt më njëri-tjetrin

Drejtoria e Pyjeve dhe Kullotave në Bashkinë Selenicë lidh tre kontrata qiraje me tre fermer për të njëjtën kullotë. Të tre...

Lajmet e fundit