Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
25 °
Mar
25 °
E shtunë, 10 Qershor, 2023

TAG

drejtoria e policise se tiranes

LLESHAJ shpalos investimet e mëdha për 2020: Godinë e re për Policinë Shkencore në 30 vite, flotë me 150 mikrobusë dhe 50 fuoristrada (PROJEKTET...

Është pika kufitare në Qafë-Botë, investim që do të bëhet me bashkëpunim me BE.  Edhe kufiri jugor i vendit e ruajtja e tij...

Kundërshtim ndaj policisë, dhunë ndaj bashkëjetueses, posedim droge, arrestohen 3 persona dhe procedohen 5 të tjerë në Tiranë (DETAJE)

Policia e Tiranës arrestoi 3 persona dhe procedoi 5 të tjerë për kryerjen e disa veprave penale ditën e sotme. Për...

Protestuesit marshojnë drejt Drejtorisë së Policisë së Tiranës, stacioni i fundit i protestës

Protestuesit e opozitës pasi qëndruan përafërsisht 15 minuta përpara Ministrisë së Brendshme, tashmë janë drejtuar drejt Drejtorisë së Policisë së Tiranës. ...

Lajmet e fundit