Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

drejtoria e policise se shtetit

Mbyllet konkursi për “Drejtues i parë”, ja pesë fituesit e gradës në Akademinë e Policisë

Është mbyllur testi me shkrim dhe ai me gojë për gradën “Drejtues i parë” në Akademinë e Policisë, me skualifikimin e vetëm një prej...

Lajmet e fundit