Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
1.5kmh
0 %
Sht
26 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
E shtunë, 10 Qershor, 2023

TAG

drejtoria e policise'

“Lironi shokët tanë!” Të rinjtë nuk dorëzohen, nisen drejt Drejtorisë së Policisë dhe bëjnë thirrje për lirimin e të arrestuarve

Një pjesë e protestuesve kanë marshuar drejt Drejtorisë së Policisë dhe bëjnë thirrje për lirimin e protestuesve të arrestuar. “Lironi shokët tanë”, “Edi Rama ka...

Lajmet e fundit