Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve

Tatimet nisin zbatimin e planit të masave për Sezonin Turistik 2021

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve ka nisur zbatimin e planit të masave për Sezonin Turistik 2021. Sipas tyre, ky plan synon informimin, ndërgjegjësimin dhe sensibilizimin...

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve njoftim të rëndësishëm, të plotësohet KY FORMULAR nga të gjithë individët në Shqipëri, rezidentë dhe jo rezidentë

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve bën një njoftim të rëndësishëm për të gjithë individët që jetojnë në Shqipëri, rezidentë dhe jo rezidentë, për të...

Lajmet e fundit