Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve

Tatimet nisin zbatimin e planit të masave për Sezonin Turistik 2021

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve ka nisur zbatimin e planit të masave për Sezonin Turistik 2021. Sipas tyre, ky plan synon informimin, ndërgjegjësimin dhe sensibilizimin...

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve njoftim të rëndësishëm, të plotësohet KY FORMULAR nga të gjithë individët në Shqipëri, rezidentë dhe jo rezidentë

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve bën një njoftim të rëndësishëm për të gjithë individët që jetojnë në Shqipëri, rezidentë dhe jo rezidentë, për të...

Lajmet e fundit