Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
1.5kmh
0 %
Sht
26 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
E shtunë, 10 Qershor, 2023

TAG

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor

Errësimi i xhamave të makinës, DPSHTRR jep njoftimin e rëndësishëm

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor nëpërmjet një njoftimi ka sqaruar se kur është i lejueshëm dhe kur jo...

REFORMA / Nga 1 shkurti, leje ndërkombëtare 3-vjeçare të drejtimit dhe të qarkullimit

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor ka nisur një reformim të thellë.   Vendimi më i fundit i Drejtorisë...

Targat e makinave, DPSHTRR merr dy VENDIME lehtësuese për shoferët

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor ka marrë dy vendime lehtësimi për targat e makinave. DPSHTRR ka vendosur që...

Lajmet e fundit