Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

Drejtoria e Përgjithshme e Metrologjisë

Ndryshime në shtator? Në Dogana përflitet drejtor i ri miku i Fatos Nanos

Drejtoria e Përgjithshme e Doganave mund të ketë në muajn shtator një drejtues të ri. Burime për Newsbomb.al nga ky institucion kanë bërë të...

DPM pezullon nga puna dy metrologë

Drejtoria e Përgjithshme e Metrologjisë pezullon nga detyra dy metrologët e Drejtorisë Rajonale Fier. Dje, dy metrologët Dylber Tarelli dhe Rubin Faskaj janë ndaluar...

Lajmet e fundit