Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drejtoria e patentave

DETAJE: Grabiten paratë Drejtorisë së Përgjithshme të Transporteve, zbulohet shuma e madhe

Persona të maskuar kanë arritur të grabisin nën kërcënimin e armëve plot 75 milion lekë të vjetra të Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimeve të...

Grabitet me armë automjeti “security” me paratë patentave të DPSHTRR

Një automjet që transportonte paratë e Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor ka rënë pre e grabitësve të maskuar në Shkozet. ...

Lajm i madh: PATENTAT shqiptare, së shpejti njihen në…

Patenta shqiptare, së shpejti njihet në Gjermani dhe Spanjë. Është ky lajmi që jep 'Scan Tv' referuar burimeve nga Drejtoria e Përgjithshme e...

Shpërthimi në Shkodër, tritoli u vendos në banesën zyrtarit në drejtorinë e rëndësishme (EMRI)

Zbulohet identiteti i dy personave, në banesën e të cilëve pati shpërthim me lëndë plasëse në lagjen “Tre Herojt” në Shkodër. Bëhet...

Lajmet e fundit