Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

Drejtoria e Marrëveshjeve Hidrokarbure

Drejtoria e Hidrakarbureve me Bankers Petroleum inspektojnë procesin e Sondës së Shërbimit në pusin 5124 (FOTO)

Drejtoria e Marrëveshjeve Hidrokarbure vijon bashkëpunimin dhe monitorimin e Kompanive Koncensionare në vend. Sot u zhvillua një inspektim nga ana e Drejtorisë së Marrëveshjeve...

Lajmet e fundit