Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

drejtoria e lezhes

“Frymë e re” në Drejtorinë e Lezhës, Vehbi Bushati mbledh shefa e policë të thjeshtë: Asnjë tolerim në luftën kundër krimit dhe drogës!

Vehbi Bushati, drejtor i Policisë së Qarkut Lezhë u emërua në këtë detyrë një muaj më parë, shkruan newsbomb.al.  Oltion Bistri u emërua në...

Lajmet e fundit