Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

drejtoria e doganave

SKANDALI / Arrestohet në Greqi DREJTORI i Informacionit të Drejtorisë së DOGANAVE, pjesë e BANDËS që vidhnin BANKOMATE. Lirohet me kusht dhe rifillon punë...

Drejtori i Informacionit në Drejtorinë e Përgjithshme të Doganës, është arrestuar në Greqi si pjesë e një bande që merrej me vjedhjen e bankomatëve,...

Shisnin makina pa detyrim doganor, arrestohen 4 persona (DETAJE)

Këta shtetas në kohë të ndryshme kanë futur në Republikën e Shqipërisë automjete të tipeve/llojeve të ndryshme si Mercedes, Audi dhe Volksëagen dhe...

PARALAJMERIMI/ Javën e ardhshme dalin emrat e KARBURANTEVE me probleme, në shtator fillon kontrolli i Alkoolit dhe Cigareve (Shumë doganierë lënë detyrën)

  Drejtori i Përgjithshëm i Doganave Arlind Gjokutaj thotë se javën që vjen me ministren e Financave do të bëjnë publike gjetjet nga kontrolli...

Lajmet e fundit