Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

Drejtoria Arsimore

Ministrja e Arsimit kallëzon drejtorin e DAR Has dhe tre zyrtarë të tjerë për përshirje në fushatë

Ministrja teknike e Arsimit, Mirela Karabina ka kallëzuar në Prokurori Selman Qemanë, kreun e Zyrës Arsimore në Has,  pasi mori pjesë në fushatë elektorale....

Shkolla në Lushnje në gjendje të mjerueshme, rrezikon të zërë fëmijët brenda

Godina e shkollës 9-vjeçare “Foto Puka” është kthyer në një gërmadhë që rrezikon çdo ditë jetët e nxënëseve që mësojnë aty. Stafi pedagogjik dhe...

Lajmet e fundit