Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

Drejtoria Arsimore tregon arsyen

Katër javë nga fillimi i shkollës dhe nxënësit pa mësuese në Leskovik, Drejtoria Arsimore tregon arsyen

Viti i ri shkollor ka katër javë që ka nisur, por nxënësit e klasës së tretë në shkollën e mesme të bashkuar ” Jani...

Lajmet e fundit