Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

Drejtoria Arsimore Elbasan

Pas Shkodrës, zhvendoset edhe DAR Elbasan, Boçi: Dhuratë turpshme dhe e papranueshme për 110 vjetorin e Normales

Ish-deputeti i PD-së Luçiano Boçi ka reaguar pas vendimit për zhvendosjen e drejtorisë Arsimore të Elbasanit në Korçë. Boçi e cilëson këtë...

Lajmet e fundit