Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

drejtori

Nuk do e besoni, ja sa para ka fituar drejtori i “Apple” në vitin 2017

Tim Cook drejtori i “Apple” njihet si një ndër personat më të suksesshmë të vitit 2017. Ndërsa shuma që ka fituar...

Digjet makina e drejtorit të rëndësishëm në Vlorë (EMRI-DETAJE)

Një makinë është shkrumbuar gjatë natës në Vlorë. Policia ka bërë me dije se automjeti është në pronësi të Taulant Korkaj,...

Ministri Peleshi del “LIVE”: Shkarkohet drejtori dhe gjithë inspektorët në Fier

Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Niko Peleshi, përmes një deklarate për media ka shkarkuar Drejtorin e Autoritetit Kombëtar të Ushqimir dhe të gjithë...

PROFIL/ Kush është drejtori i ri i Postës Shqiptare, ish-kandidati i PS në Gjirokastër

Laert Duraj u zgjodh sot drejtori i ri i Postës Shqiptare. Duraj nuk është i panjohur për publikun, pasi më herët...

“Kam bërë gabime- historia jote e fundit”, si e kujton Adelën drejtori i televizionit

Drejtori i televizionit “Fax News” Enton Abilekaj ka shkruar një status për moderatoren e ndarë nga jeta Adela Xhamani, e cila do të vinte...

Drejtoria Detare, apel: Shmangni portet në Siri dhe Libi

Drejtori i Drejtorisë së Përgjithshme Detare, Gazmir Tahiri ka bërë apel qe të shmangen portet në Siri dhe Libi. Sipas Tahirit...

“Shkunden” zyrat arsimore në vend, 10 drejtues e përgjegjës kallëzohen në prokurori për pjesëmarrje në fushatë

Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Mirela Karabina ka kallëzuar sot në Prokurori përgjegjësen e Zyrës Arsimore në Kavajë Sonila Pezën, e cila akuzohet se ka marrë...

U paraqit i dehur në vendin e punës, Vasillaq Sota zëvendëson komandantin e RENEA-s

Pak ditë më parë ish- kryeministri i vendit, ka denoncuar Komandantin e RENEA-s Sokol Poçari se është paraqitur në vendin e punës në gjendje...

Lajmet e fundit