Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
2 %
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
8 °
E diel, 26 Mars, 2023

TAG

drejtori

SKANDALI/ Publikohet URDHRI: Ardian Koçi u shkarkua pas 10 vitesh si Drejtor i Parkut të Karavastasë, se dha intervistë për Zërin e Amerikës

Një koment i shkurtër i transmetuar tek Zëri i Amerikës, çoi në shkarkimin e Drejtorit të Parkut Kombëtar Divjakë-Karavasta. VOA ka publikuar urdhrin në...

Suksesi i drejtorit të ri të Durrësit, Skënder Hita goditi trafikimin e kokainës nga Ekuadori, skaneri i Portit i nxori “kristal” arkat me banane

Skënder Hita, drejtor i Policisë së Dibrës, u vendos të transferohet në fillim të muajit tetor në krye të Policisë së Durrësit. Me një...

Skënder Hita vjen nga Dibra në Durrës, Rrumbullaku emëron drejtorin e ri të Policisë së Durrësit

Drejtori i Policisë së Dibrës, Skënder Hita raportohet se do të jetë kreu i ri i Policisë së Durrësit. Transferimi i tij në detyrë...

Rriten pagat për gardianët, Drejtori i Burgjeve: Përfitojnë 3560 punonjës

Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Admir Abrija, në një takim në IEVP Fier, krah ministrit të Drejtësisë Ulsi Manja, ka bërë me dije se...

Rama ULTIMATUM drejtorit të Policisë: 100 ditë kohë për të dalë nga udhëkryqi!

Kryeministri Edi Rama i ka kërkuar drejtorit të ri të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullakut, që brenda 100 ditëve institucioni duhet të...

Vodhën pensionet dhe falsifikuan pagesat, arrestohet drejtori i postës në Dibër dhe shefi i zyrës (EMRAT)

Drejtori i postës së qytetit të Dibrës Ilir Vraniçi dhe shefi i zyrës Xhevdet Doda, me urdhër të prokurorisë kanë rënë në prangat e...

Shtatë kandidatë për Teatrin e Operas, fjalën e fundit e thotë kryeministri Rama (E PLOTË)

Shtatë kandidatë janë zgjedhur si finalistë dhe pretendojnë për të marrë drejtimin e Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit. Mes tyre është dhe drejtuesja...

Drejtori merr fshesën e pastron: Vetëm bëjmë pak, por së bashku bëjmë shumë (NISMA NË LUSHNJE)

Filiali i Postës Shqiptare në Lushnje është brë pjesë e nismës "Shqipëria e Pastër", duke iu përgjigjur pozitivisht ftesës së Bashkisë Lushnje për aksionin...

Drejtori ngacmoi seksualisht nxënëset, flet gjyshja e 14-vjeçares: I shkruante llafe turpi, çupa i kishe thënë kujdestares së klasës…

Një ngjarje e rëndë është raportuar dje në Pogradec, ku drejtori i shkollës Adriatik Haxhillari, 59 vjeç, ka ngacmua seksualisht dy vajza të mitura, njëra...

Ardi Veliu dha dorëheqjen, Edi Rama EMËRON drejtorin e ri të Policisë së Shtetit

Gledis Nano është drejtori i ri i Policisë së Shtetit. Shefi i Anti-Terrorit është emëruar nga kryeministri Edi Rama në krye të uniformave blu....

Lajmet e fundit