Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

Drejtori policisë gris banderolën e PDsë, reagon Basha: Tup dhe mjerim, këta policë as nuk e kanë idenë se…

Drejtori policisë gris banderolën e PD-së, reagon Basha: Tup dhe mjerim, këta policë as nuk e kanë idenë se…

Reagon kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha pas publikimit të videos nga PD, se si Drejtori i policisë së Fierit grisi banderolën e PD....

Lajmet e fundit