Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

drejtori i ZVRPP

Lirohet nga detyra drejtori i ZVRPP në Elbasan

Mariglen Disha është larguar nga Hipoteka e Elbasanit. Disha është liruar sot nga detyra dhe nuk do të drejtojë më Hipotekën...

Lajmet e fundit