Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drejtori i rrugores

Drejtori i Rrugores bën bilancin: Kemi shpëtuar 9 jetë më shumë, 33 plagosje të rënda më pak se vjet (E PLOTË)

Policia Rrugore ka marrë masa shtesë për menaxhimin e trafikut në sezonin e verës dhe parandalimin e aksidenteve deri më 27 korrik 2018. ...

Lajmet e fundit