Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drejtori i Qendrës së Botimeve Albanologjike

Mariglen Kasmi emërohet drejtori i Qendrës së Botimeve Albanologjike, kush është ushtaraku dhe doktori i shkencave i diplomuar në Gjermani

Mariglen Kasmi është emëruar sot drejtor i Qendrës së Botimeve Albanologjike dhe Enciklopedike pranë Akademisë së Shkencave, shkruan newsbomb.al. Ai ka lindur në vitin...

Lajmet e fundit